Home Dum Tea Cesarica Okolí Jak k nám Ubytování CeníkKalendár Kontakt Galérie


 
Lika-Senj županství

Málokdy sobě Člověk Tak úzce spjat Jak hory víc, ruda Tak Hluboče vestavěné v NĚM, Jak to je v. Lika-Senj županstvu.A jak by se mohlo byt jinak, to prostoru, kde podél 150 km dynamických prostupuje Nejvetsi nejkrásnější Chorvatské pohoří Velebit, nejčistší část moře s Pag, jako jedna z nejrozvinutějších ostrovy na Jadranu.S obrovskou atrakci pro Velebit hory a moře, tradiční sdružení místních lidí a přírody výsledky dávají výrazný přírodní energie, která cirkuluje mezi horské a pobřežní ekosystém do hloučku suť, slunce a bouře.Oblasti zachovalých přírodních zdrojů, jako jsou oblasti Lika-Senj kraj, stává atraktivní turistickou destinací jezdit.

link:http://www.lickosenjska.com/
Podgorje-setkani hory a more Termín se odkazuje na Podgorje pobřežní svah hory, mezi Senj a řece Zrmanja. Je to pás hor a moře Seznamte se, muž z dávných fascinujících přírodních prvků.Velebit příčné svahy jsou posety četnými zátokami, jejichž dolní části ponořené do mělké zátoky s oblázkovou pláží.Nejvýraznější příklad je o kilometr dlouhý a 50 až 150 m široký v zátoce Zavratnica v blízkosti Jablanac.Přírodní lesní porost, a to zejména v nižších částech svahu pod vlivem člověka se nahrazuje různé pastviny komunity, jejichž floristické bohatství, barvy a vůně celé této oblasti je také charakterizován. Archeologické nálezy dokazují naplněna břeh na úpatí mohutné povolení od prehistorických dob.
Podle Velebitu jako skrytý, u moře, tam jsou tiché, klidné ubytování, které přitahují turisty z hlučného velkoměsta, které se provádí je daleko od úplné a konečné odpočinku

Karlobag
 

Karlobag s riviéře je 42 km dlouhé pobřeží, se nachází pod nejdelší pohoří Velebit v Chorvatsku. Přesně tato kombinace hor a moře, poskytuje tuto oblast s ideální kombinací podnebí, od Jedranu na pobřeží do hor na Baske Ostarije v nadmořské výšce 1000 metrů, pouhých 15 minut jízdy autem.Tento přírodní výhoda terénu a klimatu poskytují ideální podmínky pro celoročni turistické sezónu.V letní koupání a opalování, lyžování a sáňkování v zimě, na podzim horolezectví a dlouhé procházky na hoře Velebit, na jaře fotografie a Velebit vůní bylin.Nachází se na pobřežní silnici směrem, který vede k Jaderskému dálnice z Rijeky do Dubrovníku, a dovnitř směrem Gospić, Plitvice a Zagreb, je nevyhnutelné turistická oáza, pro delší pobyty nebo pro odpočinek a občerstvení po dlouhé cestě.S čistým mořem, nedotčenou přírodu, historické památky, náboženské, míru a pěší, to vám dává ideální příležitost k odpočinku. Pokud chcete aktivní dovolenou a zábavu, použijte sportovní zařízení: fotbalové, basketbalové, volejbal, tenis, bowling, mini golf nebo činnost v moři a pod mořem, na hoře Velebit lezení, paintball, jízda na kole, turistika, panoramatické fotografie o hledisek Basač a Kubus, a když prší nebo sněží, používat sportovní halu o hotelu "Velebno." K dispozici jsou zábavné večery, mezinárodní umělecké kolonie, výlety na ostrovy, a národní parky Severní Velebit, Paklenica a Plitvická jezera.Poblíž Karlobag, že je obecní centrum, největší osady na riviéře: Cesarica, Ribarica, Lukovo Sugarje, Baric Draga, St Maria Magdalena, na Velebitu Baske Ostarije.Atmosféra bude dokončena gastronomickou nabídku restaurací, kaváren, kavárny, cukráren a především pohostinnost domácích národů.

Prirodni krasi -Narodni park Plitvice  

jeden z největších přírodních divů Evropy.Národní park se rozkládá na ploše 29.842 ha, z toho 22 308 les, voda 217, a na trávníky se venkovských oblastí 6957 akr. Od 1979 rok Plitvická jezera zaslouží status dobré přírodní světového dědictví UNESCO, a to především na základě vytváření nerušený tufu a hydrologický systém a splňují všechna kritéria pro zařazení na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.
link: www.np-plitvicka-jezera.hr

Narodni park Paklenica se rozkládá na litorální svahu jižní Velebit přímo nad vypořádání Marasovići do zóny nejvyšších horských vrcholů (Vaganski vrh, Babin vrh, Posvátná hora) - mezi 15 ° 23'and 15 ° 35 'východní délky a mezi 44 ° 18 "a 44 ° 25 'severní šířky.
To se rozkládá na ploše torrent toků Velika a Mala Paklenica, a jejich rozlišovacím kaňony vytesané svisle do jižních svazích Velebitu a širší okolí.Relativně malá oblast má hojnost geomorfologických jevů a forem, různých rostlin a živočichů, atraktivní krajiny a nedotčené přírody.


link: www.paklenica.hr

Velebit-Prirodni park

link : http://www.pp-velebit.hr/index.php/en/

Zavratnica 
 Pag


Rab

Kuterevo útočiště pro medvědy

 
 link:http://www.kuterevo-medvjedi.org/

Aktivní dovolená 

Adventure park-Rizvan City

link:www.adria-velebitica.hr
 


Linden Tree retreat & ranch

link:www.lindenretreat.com

Noční zábava 

Zrće (Novalja-Pag)


link:www.zrce.hr

  ::: Tea Apartmány :::  cesaricaapartments@gmail.com : + 385 95 5883 940* Cesarica *